GENEL BİLGİLER
Kongre Tarihi ve Yeri

14-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Regnum Carya Resort, Belek – Antalya’da düzenlenecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların olduğu oturumlarda İngilizce-Türkçe simultane tercüme yapılacaktır.

Web Sitesi & Sosyal Medya

Kongrenin resmi internet sitesinden ve TRD sosyal medya hesaplarından kongre ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları organizasyon sekretaryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Kongre davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

İptaller

Kayıt, Konaklama ve tüm sponsorluk taleplerinin son iptal tarihi 30.06.2020’dur. Bu tarihten sonra gerçekleşecek olan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır. Bu tarihten önce yapılan kayıt ve konaklama iptalleri için yapılacak olan geri ödemeler, kongre başlangıç tarihinden itibaren 60 gün içinde, banka ödemesi yolu ile bildirilen hesaplara ödenecektir.

Online Kayıt Alanları

Kongre merkezinde bulunan “D Voucher - Online Kayıt Kioskları” 14-18 Ekim 2020 tarihlerinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Kongre esnasındaki ödeme işlemleri için kongre merkezinde bulunan “Ödeme Noktası”na başvurabilirsiniz.

Yaka Kartı

Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktiviteler de takılması gerekmektedir. Yaka kartları ve konaklama giriş belgeleri “D Voucher - Online Kayıt Kioskları”ndan kongre süresince 08:00-20:00 saatleri arasında alınabilecektir.

Katılım Sertifikası

Katılım sertifikaları kongrenin son günü, yaka kartları okutularak “D Voucher - Online Kayıt Kioskları”ndan alınabilecektir.

Mobil Telefon Uygulaması

“D App – Mobil Telefon Uygulaması” sayesinde katılımcılar kongre öncesinde “kayıt, konaklama ve transfer” bilgilerine anında ulaşabilmektedir.

Uygulamayı Google Play ve Apple Store mağazalarından yandaki karekod ile veya “D Event Etkinlik Katılımcı Applikasyonu” adı ile indirebilirsiniz.


#deventsocial

Gerçekleştirdiğimiz son projeler ve güncel gelişmeler hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal ağ hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.